top of page

Ceny umowne :)

           Każde zamówienie jest dla nas zamówieniem indywidualnym, dlatego też przedstawione cenniki są wypracowaną przez lata współpracy z Przedszkolami standardową opcją wykonania strojów. Zawierają się w tym odpowiednio dobrane tkaniny, które są wytrzymałe, ale także lekkie, wygodne dla dzieci. Opracowaliśmy sposoby wykonania zdobień poszczególnych strojów tak, aby zachowując ich charakter i łady wygląd - móc jednocześnie zaoferować je w rozsądnych cenach.

           Stroje przygotowujemy i szyjemy pod określone potrzeby i wytyczne.Nasze doświadczenie podpowiada, że grupy dysponują określonymi budżetami, dlatego też poszczególne komplety strojów wykonać można zarówno w podstawowej wersji, która w jakiś sposób definiuje rodzaj stroju, czyli np, spodnie i surdut w stroju krakowskim. Ten sam strój można jednak wykonać w wersji z czapką, z koszulą, czy np. z opinaczami, które u dzieci imitują wysokie kozaki/buty.

       Zarówno zdjęcia na tej stronie, jak i pozycje w cenniku przedstawiają wybrane stroje. Możemy dla Was wykonać KAŻDY inny STRÓJ - wystarczy przesłać nam zdjęcie lub opis.

Proszę napisać jakie są potrzeby - jesteśmy do dyspozycji, wspomożemy i radą i wykonaniem :)

UWAGA!    Już dostępna - oferta strojów gotowych. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, o szczegóły -                                            -  prosimy pytać! :)

Strój lubelski
Strój lubelski

press to zoom
elefantes
elefantes

press to zoom
Strój kaszubski
Strój kaszubski

press to zoom
Strój lubelski
Strój lubelski

press to zoom
1/22

Cenniki:

CENNIKI zawierają popularne stroje i rozwiązania.

Potrzebujecie czegoś innego?

Zapraszamy do kontaktu.

bottom of page